10-12.10.2019

Impart Wrocław

Dolnośląskie Centrum Filmowe

 

Bilety

Dzień I

Mundi
Piosenki reglamentowane
Charles Pakowsky
Błoto

11.10.2019

Kup karnet

Dzień II

Laureaci Plebiscytu Bass and Beat
Bibobit
DagaDana

12.10.2019

Kup karnet

Karnet na 2 dni

11-12.10.2019

Kup karnet

Bass&Beat Festival

Bass&Beat Festival to twórcza przestrzeń pozwalająca zaprezentować to, co w muzyce i sztukach pięknych nowe i ciekawe. To wydarzenie pozwalające przewrotnie spojrzeć na muzykę z perspektywy brzmienia basu oraz beatu, stanowiących fundamenty współczesnej muzyki.

Jednym z festiwalowych projektów jest Strefa Eksperymentów Muzycznych - muzyczne laboratorium w ramach którego prezentujemy premierowy projekt przygotowany jako kolaboracja artystów działających w różnorodnych kręgach stylistycznych.

Pragniemy skupiać wokół idei festiwalu ludzi kreatywnych oraz integrować artystyczne środowisko. Dzięki współpracy z Katedrą Sztuki Mediów Akademii Sztuk Pięknych każdy festiwalowy koncert ma swoją dedykowaną oprawę wizualną.

Festiwal to również przestrzeń do rozmów i wymiany doświadczeń, a także wsparcia dla młodych artystów i zespołów. Co roku festiwalowi towarzyszą warsztaty i spotkania z ekspertami z branży muzycznej.

Bass & Beat Festiwal to wydarzenie dla osób ciekawych i niespokojnych, szukających inspiracji oraz pragnących spojrzeć na muzykę z nieco innej perspektywy, jest wypadkową dla muzyki i sztuki.

Znajdź nas w sieci