Plebiscyt

Wyniki Plebiscytu

 1. 1. Avi Jazzar 2069
 2. 2. Minka 1765
 3. 3. Melika 527
 4. 4. Damian Hyra Quartet 458
 5. 5. Rasta Bastian 341
 6. 6. Runo 278
 7. 7. Mysteries Lab 260
 8. 8. Syndrom 259
 9. 9. Zozula 170
 10. 10. Aurorae 151
 11. 11. Ray Book 117

Regulamin Plebiscytu

0
Edycja głosowania: 1

Jestem Marcelina, a RUNO to moja osobista wizja muzyki i moje muzyczne alter ego, które pomagają mi rozwijać wrocławscy instrumentaliści - Michał Honisz, Bartek Ziętara i Michał Bednarz. To słowo, które lubię, bo jest jednocześnie przytulne i twarde. Gdyby ktoś zawołał mnie nim na ulicy, to bym się odwróciła i nawet pożyczyłabym dwa pięćdziesiąt. RUNO to połączenie wszystkich moich muzycznych fascynacji, od etno po muzykę elektroniczną.

0
Edycja głosowania: 1

Avi Jazzar to zespół, który zaczyna debiutować na wrocławskiej scenie muzycznej. Cztery kontrastujące charaktery muzyków wywodzących się z innych środowisk doprowadziły do powstania poniższego utworu.

Zespół w składzie: Mateusz Kaczmarek - fortepian/instr. klawiszowe Michał Honisz - gitara Michał Kuźnicki - bas/kontrabas Paweł Nienadowski - perkusja

0
Edycja głosowania: 1

SYNDROM to polsko australijska formacja muzyczna, którą tworzą czterej muzycy "Przypisani Północy", oraz atysta multimedialny - Marcyp. Świeżość i technicznie doskonałe aranżacje, oraz pasja tworzenia, to znaki firmowe zespołu. Są świeżo upieczonymi zwycięzcami ogólnopolskich eliminacji „Imagine Poland" i w pażdzierniku będą reprezentować Polskę na „Międzynarodowym Festivalu IMAGINE 2019" w Maastricht i laureatami wielu ogólnopolskich festiwali.

0
Edycja głosowania: 1

Mysteries Lab to nowoczesne brzmienia w klasycznych formach. Zespół łączy style muzyczne takie jak glitch, jazz, ambient, djent, muzyka elektroniczna. Kolejne segmenty kompozycji ujawniają nowe kolory, które łącząc się ze sobą, dają niecodzienną mieszankę emocji.

Skład zespołu: Aleksander Zabłocki - instrumenty klawiszowe Jan Wierzbicki - bas Tomasz Mądzielewski - perkusja

0
Edycja głosowania: 1

W tworzonej przez nas muzyce słychać echo ukraińskich ludowych pieśni, które łączymy z elektroniką. Źródłowe brzmienia często przybierają kształt psychodeliczny i mantrowy. Dbamy o wolność twórczą i nieustannie poszukujemy nowych brzmień, jednocześnie pamiętając o tradycji, która stanowi fundament zespołu.

0
Edycja głosowania: 1

Autorski projekt wokalistki Marceliny Bienkiewicz, która w swojej twórczości łączy style z pogranicza jazzu, soulu i popu.

0
Edycja głosowania: 1

Jestem wokalistą głównie reggae'owym, choć nie tylko. Wielka wagę kładę na warstwę tekstową. Współpracowałem z różnymi zespołami i wokalistami koncentrując po Polsce i Szkocji. Aktualnie pracuje nad nowymi tekstami do solowej płyty.

0
Edycja głosowania: 1

Damian Hyra Quartet to nowy projekt, który tworzą muzycy związani z Akademią muzyczną we Wrocławiu, na wydziale Jazzu.

W programie znajdują się autorskie kompozycje gitarzysty i wokalisty Damiana.H w jazzowych aranżacjach.

Skład zespołu

 • Damian Hyra: comp./guitar/voice
 • Ambroży Ranz: fretless bass
 • Dominik Gawroński: flugehorn
 • Dawid Opaliński: drums

0
Edycja głosowania: 1

Melika wraz z Pawłem Rychertem i Dawidem Pawlukanisem, tworzy wyjątkowy projekt, który z każdym kolejnym nagraniem budzi coraz większą ciekawość i przyciąga uwagę stale rosnącej publiczności. W roku 2016 zespół wydał EP "Tales Part One". Druga część albumu ma się pojawić pod koniec 2019r.

0
Edycja głosowania: 1

Aurorae to jednoosobowy projekt muzyczny Kamila Nowaka powstały w ubiegłym roku we Wrocławiu. Pod względem brzmienia stara się znaleźć złoty środek pomiędzy ambientem, muzyką filmową (głównie od strony starych horrorów), a elektroniką inspirowaną latami 80.

0
Edycja głosowania: 1

Ray znany wcześniej jako Lucky Star, producent z milionami odtworzeń na kanałach YouTube, takich jak owce Mr.suicide Sheep. Łączy swoje unikalne umiejętności produkcji muzycznej z pasją do klasycznego pisania piosenek. często można go spotkać śpiewającego na ulicy, "to po prostu radość łączenia się bezpośrednio z ludźmi ... Face to Face . Możesz d razu zweryfikować jak bardzo dajesz d$py danego dnia jako performer...". Obecnie mówi się, że pracuje nad albumem.