DJ Skipless i Freeman

Skipless

Skipless poprowadzi warsztaty z turntablismu/dj'ki, na których dowiecie się o sztuce skreczowania, beat-jugglingo, drummingu oraz trick-mixingu. Warsztat składać będzie się z części teoretycznej (wykładowe) i praktycznej.

Skipless - członek kolektywu Skip Proof Scratchers (w skład którego wchodzą również Endless'a oraz Feel-x'a). Organizator cyklicznych skrecz sesji, które odbywają się cyklicznie od 2012 roku. W sierpniu bieżącego roku odbyła się ich 40. edycja. Skipless jest DJ'em klubowych, orkiestrowym oraz scenicznym z 12 letnim stażem. W 2014 roku zdobył tytuł v-ce mistrza Polski DJ'ów Ida, a rok później mistrza Polski. W tym samym roku był 6. na mistrzostwach świata IDA WORLD w kategorii technical. Posiada 17-letni staż w beatbox'e.

Freeman

DJ/turntablista z ponad 15 letnim starzem na gramofonach. Ekspert w muzyce house i wszelkiego jego odmianami. Perfekcjonista, każdy jego set jest dopracowany na 100%, a wiedza jaką nabył o sprzęcie, jego działaniu i konstrukcji umożliwia mu bezproblemowe serwisowanie sprzętu. Freeman to jedna z najlepszych marek w Polsce co potwierdza jego tytuł V-ce Mistrza Polski IDA 2012 w kategori show, wielokrotnie dzielił się swoja wiedzą z innymi prowadząc warsztaty ze skreczu, beatjugglu oraz mixu.